یادی از دبیر خبر ایسنا در نشست مدیران رسانه با وزیر


علیرضا تلیانی

در نشست مدیران رسانه‌ها با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزیر ارتباطات و فناوری، با تسلیت درگذشت علیرضا تلیانی دبیر خبر خبرگزاری ایسنا، یادش گرامی داشته شد.

به گزارش ایسنا، در ابتدای نشست مدیران رسانه‌ها با سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری، توسط محمد سلطانی‌فر، معاون مطبوعاتی  درگذشت مرحوم علیرضا تلیانی، دبیر خبرگزاری ایسنا تسلیت گفته شد و برای شادی روحش فاتحه‌ای قرائت شد.

علیرضا تلیانی بامداد روز دوشنبه (۱۱ دی ماه) به‌ علت ایست قلبی در منزل درگذشت. او متولد ۱۳۶۱/۱۱/۲۷ بود و از تاریخ ۱۳۸۳/۰۵/۰۱ به عنوان مترجم، کار خبری خود را با ایسنا آغاز کرد و شروع دبیری خبر او به اول اسفند ماه ۱۳۹۱ برمی‌گردد. او دبیری سرویس‌های خبری «میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری» و «دین و اندیشه» ایسنا را بر عهده داشت.

مراسم تشییع پیکر علیرضا تلیانی ـ دبیر خبر ایسنا ـ صبح روز ۱۲ دی‌ ماه برگزار شد. پیکر آن مرحوم در قطعه نام‌آوران بهشت زهرا ـ قطعه ۲۵۵، ردیف ۴۷، شماره ۱۷ به خاک سپرده شد و امروز جمعه (۱۵ دی‌ ماه) مراسم ترحیم او از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۶ در مسجد امام صادق (ع) واقع در میدان فلسطین تهران برپا خواهد بود.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *