پیام تسلیت جانباختن پرسنل نفکتش سانچی


پیام تسلیت

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس در پیامی جان باختن ۳۲ نفر از خدمه و پرسنل نفکش سانچی را تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط‌عمومی و تبلیغات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس در این پیام آمده است:

«انالله و انا الیه راجعون»

حادثه دردناک و تأسف بار آتش سوزی وغرق شدن کشتی نفتکش سانچی و جان باختن ۳۲ نفر از خدمه و پرسنل زحمت‌کش که موجب تأثر و تألم خاطر همهء ملت بزرگ ایران اسلامی شد را خدمت خانواده های محترم عزادار، رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران تسلیت می گوییم. سلام و درود خداوند سبحان و کریم بر ایثارگران و جهادگران عرصة علم و دانش، اقتصاد، فرهنگ، آزادی و استقلال میهن اسلامی که جان شیرین و هستی‌شان را در مسیر پیشرفت و نجات کشور و بشریت تقدیم جانان کردند.

در ادامه این پیام تصریح شده است: بی‌تردید تلاش‌ها و زحمت‌های این جهادگران و تلاشگران عرصه اقتصاد که در مسیر پیشرفت، آبادانی و رونق اقتصاد کشورمان در آن حادثه دلخراش گرفتار دود و آتش و آب شدند و به اعلی علییین پیوستند در نزد پروردگار متعالی ثبت و ضبط است و تلاش و فعالیت‌های این عزیزان بی‌مزد و اجر و ثواب نخواهد بود و در حافظه تاریخی ملت قدرشناس ایران اسلامی محفوظ و ماندگار خواهد بود.

در پایان این پیام، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس با ابراز همدردی صمیمانه و اعلام تأسف و تأثر عمیق خود با مردم شریف ایران اسلامی و خانواد ه‌های داغدار این حادثة تلخ و ناگوار که با آب و آتش قرین شد و قلب و جان هر انسان آزاداندیش و دردمندی را محزون ساخت، غفران و رحمت واسعة الهی برای آن دریادلان و صبر و اجر برای بازماندگان از خداوند بزرگ مسئلت نموده است.»

انتهای پیام

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *