پرداخت ۲۵۰۰ فقره تسهیلات صندوق قرض‌الحسنه شاهد به آسیب دیدگان زلزله‌ کرمانشاه


سفاهن

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد از ثبت درخواست و پرداخت ۲۵۰۰ فقره تسهیلات به آسیب‌دیدگان شاهد و ایثارگر در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه خبر داد.

به گزارش ایسنا، افشین سفاهن با اشاره به اقدامات بنیاد در مورد رسیدگی به آسیب دیدگان ایثارگر زلزله استان کرمانشاه گفت: پس از بازدید حجت الاسلام والمسلمین شهیدی نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران از مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه و تأکید بر اعطای تسهیلات به ایثارگران زلزله‌زده، ۴ گروه از سوی صندوق قرض‌الحسنه شاهد به مدت دو هفته به مناطق زلزله‌زده اعزام شدند و نسبت به ثبت درخواست ایثارگران آسیب دیده عضو صندوق در زلزله اقدام کردند.
وی افزود: بر اساس مصوبه هیئت مدیره صندوق مقرر شد به هر یک از ایثارگران عضو صندوق قرض‌الحسنه شاهد مبلغ ۵۰ میلیون ریال در قالب تسهیلات قرض‌الحسنه با کارمزد صفر ارائه شود که بیش از ۲۵۰۰ درخواست توسط تیم‌های اعزامی ثبت شد و پرداخت آن در کوتاه‌ترین زمان به پایان رسید.
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد در مورد ایثارگرانی که از این تسهیلات بهره‌مند شده‌اند، گفت: در شهرستان سرپل‌ذهاب ۸۵۰ فقره، قصر شیرین ۲۰۰ فقره، ثلاث باباجانی ۱۳۰ فقره، گیلان‌ غرب ۱۱۰۰ فقره و دالاهو ۳۰۰ فقره درخواست وام ثبت و پرداخت شده است.
انتهای پیام/

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *