مشارکت کانون در نمایشگاه سومین جایزه فیروزه


سومین جشنواره ملی اسباب بازی

رییس دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی از مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در نمایشگاه سومین دوره جایزه کالاهای فرهنگی «جایزه فیروزه» خبر داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از  روابط عمومی کانون  پرورش فکری کودکان و نوجوانان، محسن حموله گفت: این نمایشگاه شامل بخش‌های مختلفی از قبیل اسباب‌بازی، کتاب اسباب‌بازی، نوشت‌افزار و هدایای فرهنگی است که شورای نظارت با برپایی غرفه‌ای در بخش اسباب‌بازی منتخبی از اسباب‌بازی‌های ثبت‌ شده و مجوز تولید گرفته از ابتدای سال ۹۴ تا پایان شهریور ماه ۱۳۹۶ را به نمایش گذاشته است.

حموله هم‌چنین یادآور شد: روز ۱۳ دی ماه و هم‌زمان با اولین روز برپایی این نمایشگاه از سوی این شورا یک نشست تخصصی با عنوان «چالش‌های صنعت اسباب‌بازی» از ساعت ۱۴ تا ۱۷ و یک کارگاه آموزشی با عنوان «بازار پردازی در صنعت اسباب‌بازی» را نیز از ساعت‌ ۱۷:۳۰ دقیقه تا۲۰ برپا می‌کند.

وی افزود: در بخش داوری آثار نیز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ۶۰ اثر به دبیرخانه جایزه فیروزه ارسال کرده تا مورد داوری قرار گیرد.

رییس دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی با اشاره به این‌که نمایشگاه سومین دوره جایزه کالاهای فرهنگی «جایزه فیروزه» از ۱۳ تا ۱۷ دی ماه ۱۳۹۶ در بوستان گفت‌وگوی تهران برپا می‌شود، گفت: به منظور حمایت از تولید داخلی، این شورا نیز جوایزی را برای برگزیدگان این نمایشگاه در نظر گرفته است.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *