مراسم تشییع پیکر همایون شهنواز آغاز شد


همایون شهنواز

مراسم تشییع پیکر زنده یاد همایون شهنواز خالق سریال‌های تاریخی "دلیران تنگستان" و " روزهای به یادماندنی" با حضور جمعی از هنرمندان، مردم و خانواده آن مرحوم در حال برگزاری است.

به گزارش ایسنا، منوچهر شهسواری (رئیس خانه سینما)، مجید مشیری، شادمهر راستین، امیرحسین شریفی،  حیدریان (معاون سینمایی)، محمد جواد حق‌شناس (عضو شواری شهر تهران)، امیر یوسفی، حبیب دهقان نسب، مهدی میامی، جهانگیر الماسی، محمدرضا عرب، مصطفی کیایی، و ‌… از جمله حاضرین در این مراسم هستند.
 

پس از تشییع پیکر زنده یاد شهنواز از مقابل خانه سینما شماره دو،  پیکر این هنرمند به شهر دلوار در استان بوشهر منتقل و فردا (۲۰ اسفند) در کنار خانه رئیس علی دلواری -قهرمان ملی و شخصیت اصلی سریال دلیران تنگستان به خاک سپرده می‌شود. پیشتر مردم و مسئولان استان بوشهر از خانواده شهنواز این درخواست را مطرح کرده بودند.

همچنین بعد از ظهر یکشنبه (۲۰ اسفند ماه) مجبس ترحیمی در شهر بوشهر و روز دوشنبه (۲۱ اسفند ماه) از ساعت ۱۵ تا ۱۷ مجلس یادبودی در تهران برگزار می‌شود.
 

کارگردان سریال «دلیران تنگستان» و «روزهای به‌یادماندنی» که روز شنبه (پنجم اسفند ماه) در حادثه‌ای در منزل شخصی خود دچار حادثه شده بود، به دلیل شدت سوختگی و همچنین ایست قلبی در بیمارستان درگذشت. علت این حادثه نشت گاز و انفجار بود.

این خبر در حال تکمیل است.

منبع: ایسنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *