تودیع و معارفه مدیران قدیم و جدید رسانه‌های داخلی و خارجی ارشاد

 

آیین تکریم و معارفه مدیران کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی و رسانه‌های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح دیروز با حضور محمد سلطانی‌فر معاون مطبوعاتی وزیر، عبدالرضا عزیزی رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، سید ضیاء هاشمی مدیر عامل خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران و شماری از مدیران معاونت مطبوعاتی در سالن نشست‌های این معاونت برگزار شد.
سلطانی‌فر در این نشست ضمن تبریک به مدیران جدید، از زحمات مدیران پیشین تقدیر کرد.
او زهیر مطهری را مدیری مسلط به حوزه رسانه‌ها به ویژه فضای مجازی و محمدجعفر صافی را مدیری توانمند در عرصه فرهنگ و رسانه کشور دانست و بر تداوم همکاری ایشان با مجموعه معاونت مطبوعاتی تاکید کرد.
وی همچنین محمدرضا دربندی را مدیری باتجربه و کاربلد در حوزه فرهنگ و رسانه دانست و گفت: با توجه به سابقه بالای حضور ایشان در وزارت فرهنگ و سازمان فرهنگ و ارتباطات امیدوارم فضای خوب اداره کل مطبوعات داخلی، با شتاب بیشتری تداوم داشته باشد. معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، همچنین به تجربه بسیار خوب علیرضا شیروی در حوزه رسانه‌های خارجی و آشنایی دیرینه با او از زمان فعالیت در روزنامه ایران نیوز اشاره کرد و گفت: ایشان را از اواسط دهه ۶۰می‌شناسم که با توجه به سابقه بالای فعالیت در اداره رسانه‌های خارجی، قطعا می‌تواند مسیر مناسب فعلی را بهبود ببخشد.
بنابراین گزارش، زهیر مطهری و محمد جعفر صافی مدیران کل پیشین رسانه‌های داخلی و خارجی ضمن تشکر از معاون مطبوعاتی و مجموعه همکاران برای مدیران کل جدید آرزوی موفقیت کردند.
محمدرضا دربندی، مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی در سخنان کوتاهی با اشاره به برنامه ۳۰بندی خود برای مدیریت اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی از مدیر کل پیشین و همکاران و معاونان او تشکر و قدردانی کرد و به تصمیم خود مبنی بر ادامه همکاری با مجموعه قبلی اشاره و بر تغییر با هدف اصلاحات ساختاری تاکید کرد. دربندی همچنین اهمیت تکریم ارباب رجوع و الکترونیکی کردن بیشتر امور را از اولویت های کاری خود دانست.
علیرضا شیروی، مدیرکل رسانه های خارجی نیز با قدردانی از اعتماد معاون مطبوعاتی به وی گفت: با توجه به اهمیت این اداره کل به عنوان مدخل ورود خبرنگاران خارجی به کشور هر چقدر بتوانیم روند حضور آن ها را در کشور تسهیل کنیم و تعامل بیشتری با آنها داشته باشیم، بهتر است.


منبع: روزنامه اطلاعات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *