برگزاری هشتمین دوره اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران

هشتمین دوره اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران از سوی سازمان جهاد دانشگاهی تهران و با هدف تقدیر از گروه‌های دانشجویی و دانشجویانی که بر اساس مصادیق فداکاری در عرصه‌های خدمات امدادی و خیرخواهانه مشارکت فعال داشته‌اند، برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، هشتمین دوره اعطای “تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران” با هدف تقدیر از گروه‌های دانشجویی و دانشجویانی که بر اساس مصادیق فداکاری در عرصه‌های خدمات امدادی و خیرخواهانه مشارکت فعال داشته‌اند از سوی سازمان جهاد دانشگاهی تهران برگزار می‌شود.

بر همین اساس، مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت در نامه‌ای از تمامی دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور، اطلاع رسانی مناسب در این خصوص را خواستار شد.

در متن این نامه آمده است: با عنایت به مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در برگزاری هشتمین دوره اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران، خواهشمند است ترتیبی اتخاذ فرمایید تا اطلاع رسانی مناسب در این زمینه صورت پذیرد.

متقاضیان باید مدارک و مستندات مربوط را حداکثر تا ۲۰ آبان ماه جاری در سامانه ثبت نام اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان به آدرس http:ررtandisefadakari.irوارد کرده و از طریق همین آدرس اخبار و اطلاعات تکمیلی را دریافت کنند.


منبع: روزنامه اطلاعات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *