برنامه‌ نشست‌های جشنواره قصه‌گویی اعلام شد


قصه‌گویی

برنامه‌ نشست‌های تخصصی بیستمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری در حالی اعلام شد که تهران و قم میزبان کارشناسان و علاقه‌مندان این حوزه خواهند بود.

به گزارش ایسنا بر اساس خبر رسیده، در روز دوشنبه دوم بهمن، قطب‌الدین صادقی و دیالما مادلارمنس درباره‌ «فن‌آوری قصه‌گویی» سخن خواهند گفت.

در روز سه‌شنبه سوم بهمن نیز قرار است دکتر علیرضا حسن‌زاده در باره «نقش قصه‌گویی در علوم و فنون» سخن بگوید.

همچنین در روز چهارشنبه چهارم بهمن محمد گودرزی و رکسانا خانعلی به تحلیل موضوع «شیوه‌های قصه‌گویی برای انتقال مفاهیم درسی و آموزشی» می‌پردازند.

این نشست‌ها از ساعت ۱۴ تا ۱۶ در سالن کنفرانس شماره یک مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود.

با پایان این دوره از جشنواره قصه‌گویی، نشست‌های تخصصی آن در شهر قم ادامه می‌یابد.

قرار است مجتمع فرهنگی پردیسان قم در روز دوشنبه نهم بهمن میزبان حجت‌الاسلام سیدجواد بهشتی با سخنرانی «قصص قرآنی میراث مشترک امت اسلامی» باشد.

دکتر مسلم ناصری نیز در نشست «چگونگی تبدیل محتوا به قصه با رویکرد قصص قرآنی و رضوی» سه‌شنبه دهم بهمن در همین مکان میزبان نویسندگان، قصه‌گویان و علاقه‌مندان است و به سوال‌های آن‌ها پاسخ خواهد داد.

بیستمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از ۲ تا ۵ بهمن پذیرای دوستداران فرهنگ و هنر و علاقه‌مندان است.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *