اکران افتتاحیه «خوان بی خان» در موزه سینما

مراسم اکران افتتاحیه مستند «خوان بی‌ خان» به کارگردانی هادی معصوم‌دوست امروز (۵ اسفند) در موزه سینما برگزار می‌شود.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فیلم، مراسم افتتاحیه و آئین دیدار عوامل مستند «خوان بی خان» به کارگردانی هادی معصوم‌دوست و تهیه کنندگی محسن استادعلی امروز پنجم اسفندماه ساعت ۲۰در موزه سینما برگزار می‌شود.
این فیلم که محصول کارگاه فیلم مستند است، از امروز در سینماهای هنر و تجربه اکران خواهد شد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است که خانواده‌ای که سال‌ها به دلیل برخی مشکلات از یکدیگر دور بوده‌اند، حالا به دلیل بیماری مادر مجبورند بار دیگر کنار هم قرار بگیرند و از او نگهداری کنند.
عوامل ساخت و تولید این مستند عبارتند از: تصویربردار، تدوین و کارگردان: هادی معصوم دوست، صدابردار: شهاب حمیدی، صداگذار: مهرشاد ملکوتی، امورفنی و تولید: حسین شکراللهی اردکانی ، تهیه کننده: محسن استادعلی و روابط عمومی:سپیده حیدرآبادی. «خوان بی خان» در سی‌وچهارمین جشنواره فیلم فجر نامزد بهترین دستاورد فنی، بهترین کارگردانی و بهترین فیلم شده بود و از کارگردان این مستند در این جشنواره تقدیر شد. همچنین در هجدهمین جشن خانه سینما موفق به کسب عنوان بهترین فیلم مستند بلند و نامزد بهترین صدابرداری، صداگذاری، تدوین، کارگردانی و فیلم نیز شده است.


منبع: روزنامه اطلاعات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *