«از مشهد تا ژوهانسبورگ» منتشر شد

 

کتاب خاطرات حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعبدالله حسینی که در عرصه شعر طلاب از اولین‌ها بوده با عنوان «از مشهد تا ژوهانسبورگ» منتشر شد.
کتاب «از مشهد تا ژوهانسبورگ» از مجموعه تاریخ شفاهی شعر معاصر ایران با موضوع زندگی و زمانه حجت‌الاسلام سید عبدالله حسینی از سوی نشر شهید کاظمی روانه بازار کتاب شد.
حسین قرایی مولف این کتاب، که پیش از این کتاب «از سناباد شعر» او توسط دفتر نشر معارف منتشر شده بود، با هدف معرفی چهره‌های ادبی برخاسته از دامن انقلاب اسلامی دست به تدوین خاطرات سید عبدالله حسینی زده است. قرایی در مورد تدوین و آماده‌سازی این کتاب نوشته که پنج سال روند آماده‌سازی آن طول کشیده و دلیل این مساله را رفت و آمدهای سیدعبدالله حسینی به ژوهانسبورگ قلمداد کرده است.
خواننده کتاب «از مشهد تا ژوهانسبورگ» این اثر را در چهار فصل می‌خواند که مجموع این کتاب ۳۰۰ صفحه‌ای تصویری از این شاعر اهل مشهد را که از پیشگامان شعر طلاب پس از انقلاب بوده، به نمایش می‌گذارد.
کتاب «از مشهد تا ژوهانسبورگ» اثر حسین قرایی که به زندگی و زمانه سیدعبدالله حسینی می‌پردازد از سوی نشر شهید کاظمی در مجموعه تاریخ شفاهی شعر معاصر ایران با قیمت ۱۶ هزار تومان منتشر شده است.


منبع: روزنامه اطلاعات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *