آغاز نمایشگاه کالاهای فرهنگی سالانه

مدیر کل مجامع و تشکل ها فعالیت های فرهنگی وزارت و ارشاداسلامی از برگزاری سالانه جشنواره و نمایشگاه کالاهای فرهنگی در دی ماه هر سال خبر داد و گفت: این جشنواره امسال از ۱۳ دی آغاز شده است.
به گزارش ایرنا، علی فریدونی درباره برگزاری جشنواره کالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی اسلامی «جایزه فیرزه»، گفت: جایزه فیروزه دارای آیین‌نامه‌ای است که به امضای مقام عالی وزارت رسیده است و دارای دبیر خانه دائمی است. بر اساس این آیین نامه دبیر خانه شورای سیاست گذاری دی ماه هر سال را برای برگزاری سالانه جشنواره انتخاب کرده است.
وی افزود: همچنین دبیرخانه جشنواره «جایزه فیروزه» موضوعات پیشنهادی و مطالعه شده را به شورای سیاست‌گذاری پیشنهاد می‌کند و شورای سیاست‌گذاری متناسب با نیازهای محیطی و نیازهای حوزه اقتصاد و فرهنگ موضوعاتی را برای جشنواره کالاهای فرهنگی سال آینده انتخاب می‌کند.
مدیر کل مجامع و تشکل‌ها فعالیت های فرهنگی وزارت و ارشاد اسلامی، تصریح کرد: امسال موضوع «هدایای فرهنگی» علاوه بر اسباب‌بازی و کتاب – اسباب‌بازی به موضوعات اضافه شد و نظر دبیرخانه براساس بررسی‌های به عمل آمده این است که با توجه به اضافه شدن هدایای فرهنگی در جشنواره امسال، موضوع بسته‌بندی نیز به عنوان یک موضوع اقتصادی-فرهنگی برای سال آینده انتخاب شود.
سومین نمایشگاه و جشنواره کالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی اسلامی جایزه فیروزه از ۱۳ تا ۱۷ دی ماه در مجموعه نمایشگاهی بوستان گفتگو برپاست


منبع: روزنامه اطلاعات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *