نمایشگاه بین المللى نقاشى هنر «حقیقت، نیکخواهى، بردبارى» در ارسباران از فردا

نمایشگاه بین المللى نقاشى هنر «حقیقت، نیکخواهى، بردبارى» با آثار ۱۷ هنرمند از کشورهاى مختلف از ۲۹ آذر تا ۸ دی در فرهنگسراى ارسباران برگزار می شود.
نمایشگاه نقاشی «هنر حقیقت، نیکخواهی، بردباری» از جمله نمایشگاه‏های هنری تاثیرگذار است که با محوریت «هنر، فرهنگ باستانى و حقوق والای انسانى» درسراسر دنیا برگزار می‏شود. مرکز هنر نقاشی «حقیقت، نیکخواهی، بردباری» در نیویورک بوده و این آثار شامل بیش از ۷۰ اثرهنری با آبرنگ و رنگ روغن و مدادرنگی و حاصل کار ۱۷هنرمند است که عمدتا کانادایی، ژاپنی، استرالیایی، چینی و تایوانی هستند. تابلوهای این نمایشگاه از سال ۲۰۰۴ تاکنون در بیش از ۲۰۰ شهر و در ۵۰ کشور مختلف به نمایش درآمده است.
تعدادی از هنرمندان ایرانی نیز پس ازآشنایی با این نمایشگاه و برقراری ارتباط با هنرمندان این گروه، تقاضای برپایی آنرا در کشورمان کردند که پس از موافقت و خرید تعدادی از تابلوهای مذکور، این نمایشگاه در فرهنگسرای بهمن، سالن اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، چهارسوق هنر (کوه سنگى) مشهد، سیتی سنتر اصفهان، جامعه مهندسین مشاور ایران تهران، مجتمع تجاری رویال سنتر عسلویه و فرهنگسرای اشراق به نمایش درآمد و بااستقبال جامعه هنری و سایر علاقه مندان روبرو شد.


منبع: روزنامه اطلاعات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *