فراخوان نمایشگاه بین‌المللی نقاشی و تصویرگری آیین‌های نوروزی منتشر شد

با همکاری موسسه فرهنگی اکو و انجمن علمی هنرهای تجسمی ایران نمایشگاه بین‌المللی نقاشی و تصویرگری با موضوع آیین‌های نوروزی در کشورهای منطقه اکو برگزار می‌شود.
به گزارش هنرآنلاین، فراخوان نمایشگاه بین‌المللی نقاشی و تصویرگری با موضوع آیین‌های نوروزی به عنوان یکی از مشترکات فرهنگی کشورهای منطقه اکو منتشر شد.موسسه فرهنگی اکو و انجمن علمی هنرهای تجسمی ایران با هدف تبادل تجربه میان هنرمندان معاصر منطقه اکو در نظر دارند نمایشگاه نقاشی و تصویرگری آیین‌های نوروزی در منطقه اکو را از زاویه دید هنرمندان کشورهایی برگزار کنند که آیین نوروزی با احترام در آنها برپا می‌شود.
در این فراخوان از همه هنرمندان رشته‌های نقاشی و تصویرگری که به موضوع نوروز و آیین‌های آن از منظر فرهنگ بومی خویش پرداخته‌اند، دعوت می‌شود تا در این نمایشگاه شرکت کنند.
مهلت ارسال آثار ۱۰ بهمن امسال و اعلام نتایج پذیرش آثار۳۰ بهمن خواهد بود. نمایشگاه نیز ۲۳ فروردین تا ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.
محمدعلی حجازی، دبیر اجرایی این رویداد فرهنگی و هنری است، عادله رفائی مدیریت هنری و پریسا فیروزکوهی مدیریت بخش بین‌الملل این رویداد را برعهده دارند.
علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وب سایت www.avoa.irاطلاعات بیشتری نسبت به این رویداد کسب کنند.


منبع: روزنامه اطلاعات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *