رونمایی از چهارمین آلبوم گروه «خورشید سیاه»

سرویس فرهنگی،‌ هنری: گروه خورشید سیاه، گروه موسیقی حامی موسیقی، عصر روز جمعه در کافه «لاکی گلاور» از چهارمین آلبوم خود با عنوان «دوگانه‌سوز» رونمایی کرد.
به گزارش خبرنگار ما، این مراسم با حضور جمعی از هنرمندان و اجرای چند قطعه منتخب از آلبوم همراه بود و سهند آدم‌عارف، منتقد موسیقی، به عنوان مجری از چند فعال موسیقی برای ایراد سخنرانی دعوت کرد.
فرشاد رمضانی، هنرمند پیشکسوت موسیقی راک در این جلسه گفت: این رونمایی معرفی یک گروه راک بسیار خوب در فکر و سبک و فلسفه کاری است. این آثار مرزهای دغدغه روزمره ما را شکسته است. ترانه دُرنا بسیار زیباست، مخصوصاً این روزها که همه صحبت از عشق‌های مثلثی ختم به خیانت شده است. واقعاً تا کی باید درگیر روزمرگی باشیم که محیط‌زیست و انسانیت را فراموش کنیم؟
وی افزود: آلبوم دوگانه‌سوز پر از کنایه‌های اجتماعی، سیاسی و استعارات است که باید بارها شنید تا بتوان مضامین آن را درک کرد.
از صمیم قلب به این گروه تبریک می‌گویم.
همچنین نیما جوان از پخش جوان در این آیین گفت: من هنوز کار چندانی برای این گروه نکرده‌ام و نکته مهم این است بَند(گروه) ماندن و طی یک تفکر حرفه‌ای هنری دوام آوردن در کشور ما،‌کار بسیار سخت و طاقت‌فرسایی است که گروه خورشید سیاه موفق شده‌اند تاکنون روی عقیده خود با تمام ناملایمات بمانند. آنها بدون نگاه به بازگشت سرمایه، روی هدف اصلی خود متمرکز هستند و این نشانگر آتش درون آنهاست و باید ما کپی‌رایت را رعایت کنیم، کپی‌رایت مثل جواب سلام واجب است. با دانلود قانونی و تهیه سی‌دی ارجینال به زنده ماندن خورشید سیاه کمک کنید.
پس از ژوبین عسگریه، نوازنده «دی جی ‌ریدو»، که آرزوی موفقیت کرد، گروه خورشید سیاه، ۵ قطعه از مجموع یازده ترانه آلبوم «دوگانه‌سوز» را اجرا کردند.
جهانگیر رها؛ خواننده و نوازنده گیتار آکوستیک، آرش اسلامی؛ گیتار الکترونیک، درافر (کافون)؛ علی فرهمند و طاهرعلی رمضانی؛ سرپرست گروه و استودیو آواز سی‌لحن باربد، گیتار بیس و همخوان گروه بودند.


منبع: روزنامه اطلاعات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *