تولید ۲ قطعه موسیقی به همت دفتر موسیقی مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام(س)

دو قطعه موسیقی “شام یلدا ” و “لطف پنهان” به همت دفتر موسیقی معاونت امور فرهنگی، هنری و ارتباطات موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) تولید و منتشر شد.
به گزارش جی پلاس؛ به نقل از روابط عمومی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س)؛ دو قطعه موسیقی “شام یلدا ” و “لطف پنهان” به همت واحد موسیقی معاونت امور فرهنگی، هنری و ارتباطات موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) تولید و در اختیار علاقه مندان قرار گرفت.
“شام یلدا” با شعر یادگار گرانقدر امام راحل، حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی، به خوانندگی مجید تفرشی و با موسیقی امین سالمی تولید و نماهنگ آن توسط وحید امیری کارگردانی شده است.
این موسیقی توسط معاونت امور فرهنگی، هنری و ارتباطات موسسه در شبکه آپارات بارگذاری شده و در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.
“لطف پنهان” قطعه موسیقی پاپ، با موضوع زندگی پر بار فرزند برومند امام راحل، آیت الله سید مصطفی، به خوانندگی وحید اختری، شعر ایوب پرندآور و با موسیقی آرش صفدری، توسط حسن صدر خسروی کارگردانی و ساخته شده است. پیش از این نیز سمفونی «روح الله»، روایت زندگی امام در چهار موومان، به آهنگسازی دکتر شاهین فرهت و به رهبری سهراب کاشف در آستانه بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (س) در حضور پرشور مخاطبان و اعضای خانواده امام راحل و مسئولان دولتی در تالار وحدت به اجرا درآمد.


منبع: روزنامه اطلاعات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *