اختتامیه ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان فردا برگزار می شود

رونمایی از کتاب عکس «بادگیرها» و نشست «ویدئو آرت» با حضور بهنام کامرانی و بهرنگ صمدزادگان در آخرین روز همایش اختتامیه ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان جمعه ۲۴ آذر در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان، این همایش با برگزاری نمایشگاه، کارگاه، نشست و بخش نگاه شخصی از ۱۵ آذر آغاز شد و اختتامیه همایش ساعت ۱۸ جمعه ۲۴ آذر در سالن شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.
در ادامه برنامه‌های ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان در نهمین روز همایش نشست ماده خام و کاربرد آن در ویدئو آرت ایران برگزار می شود. نشست ماده خام و کاربرد آن در ویدئو آرت ایران با حضور بهنام کامرانی و بهرنگ صمدزادگان ساعت۱۵، نشست نگاهی به عکاسی مستند معاصر جهان با حضور مهدی وثوق‌نیا ساعت ۱۶ و ۴۵ دقیقه و نشست ویدئو آرت با حضور محمد ضیمران و محمدرضا شریف زاده ساعت ۱۸و ۳۰ دقیقه امروز پنجشنبه ۲۳ آذر در نهمین روز ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.کارگاه تهیه گزارش عکاسی خبری و فتوژورنالیسم با حضور فرامرز عامل بردبار ساعت ۱۰، کارگاه واکاوی عکاسی خراسان در مسیر جشنواره‌ها با حضور مهدی فاضل ساعت ۱۱‌و ۲۵ دقیقه و کارگاه دغدغه تولید انبوه عکس در فضای مجازی ساعت ۱۲و ۴۵ دقیقه امروز پنجشنبه ۲۳ آذر برگزار می شود.
در بخش نگاه شخصی نهمین روز ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان بابک حقی با عنوان «روزهای‌روشن» ساعت ۱۵ و ۳۰‌دقیقه، مژگان پارسا مقدم با عنوان «پشت این درهای‌بسته» ساعت ۱۶ و۳۰دقیقه و مرتضی نیکوبذل با عنوان «جنگ‌علیه داعش» ساعت ۱۷‌و‌۳۰‌دقیقه امروز پنجشنبه ۲۳ آذر نگاه و تجربه خود در عکاسی را بیان می کنند و در ساعت ۱۸‌و۳۰دقیقه محمد فرنود از استانداردهای بین‌المللی در جهان رسانه می‌گوید.
انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران نیز در نهمین روز ششمین دوره ۱۰ روز با عکاسان نشست «ایده‌پردازی در عکاسی مستند» را با حضور ابراهیم حیدری و ابراهیم نوروزی ساعت ۱۷‌و۳۰ امروز ۲۳ آذر در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران برگزار می کند.


منبع: روزنامه اطلاعات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *