آغاز نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی جانبازان نخاعی در رامسر


جانبازان

نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی جانبازان نخاعی با حضور ۲۵۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور در رامسر آغاز به کار کرد.

به گزارش ایسنا، نخستین جشنواره فرهنگی، ورزشی جانبازان نخاعی با حضور ۲۵۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور در رشته های بسکتبال با ویلچر ۳ نفره، شنا، شطرنج، فوتبال روی میز و دارت از روز سه شنبه ۲۱ آذرماه به همت اداره کل ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران و با همکاری انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان، اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران، فدراسیون جانبازان و معلولین و هتل کوثر رامسر آغاز شد.
مراسم افتتاحیه این مسابقات دوشنبه ۲۰ آذرماه با حضور محمد اسلامی استاندار مازندران، عباسعلی رضایی مدیر کل بنیاد استان مازندران، مهدی اسد زاده مدیر عامل انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان، مسعودی مدیر هتل کوثر رامسر، حسین هادیان رییس اداره مسابقات و جشنواره‌های اداره کل ورزشی و اردویی بنیاد و جانبازان نخاعی کشور برگزار شد.
در این مراسم محمد اسلامی استاندار مازندران با اشاره به رشادت های جانبازان در طول ۸ سال دفاع مقدس و مقابله با دشمنان اسلام گفت: همسران جانبازان نخاعی، بسیار ایثارگرتر از خود جانبازان هستند و افتخار ما خدمت به این عزیزان، همسران و فرزندان آنها است.
پس از مراسم افتتاحیه قرعه کشی مسابقه بسکتبال با ویلچر ۳ نفره انجام شد و تیم ها در چهار گروه تقسیم شدند که در دوره مقدماتی در سالن شهید چمران رامسر بازی خود را برگزار خواهند کرد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *